שלום רב,
שמי ד"ר טוני לביאד" ואני שמחה לארח אתכם באתר שלי, האתר של מכון "שבילים".
במסגרת לימודי הדוקטורט שלי בפסיכולוגיה וחינוך פיתחתי מודל לויסות רגשי (Emotional Regulation)
המודל משלב כלים מהפסיכותרפיה הקוגניטיבית-התנהגותית (CBT) והוא נועד לשפר תהליכי למידה, תהליכי למידה בבית הספר וגם תהליכי למידה בתחומים שונים בחיים.
אני פסיכותרפיסטית מוסמכת (CBT) בוגרת תוכנית לימודי פסיכותרפיה קוגנטיבית – התנהגותית,
ב"בר אילן" ו"תל השומר", כמו כן, אני מאמנת מוסמכת מקצועית, חברת לשכת המאמנים בישראל, בוגרת תואר ראשון (B.A.) בפסיכולוגיה ותואר שני בהצטיינות (M.A.) בחינוך.

פסיכותרפיה קוגנטיבית התנהגותית היא הגישה הפסיכולוגית המתקדמת לטיפול במגוון הפרעות החרדה, פוביות ספיציפיות, התקפי פאניקה, OCD – הפרעה טורדנית כפייתית, אובססיות, דיכאון, פוסט טראומה PTSD, הפרעת אכילה, הפרעת קשב וריכוז ADD, שליטה על כעסים, עיצוב התנהגות והתמודדות עם לחצים. זוהי גישה פסיכולוגית אשר הוכחה כגישה טיפולית יעילה, ממוקדת ומניבה תוצאות, פסיכותרפיה קוגנטיבית התנהגותית היא אפקטיבית בכל הגילאים ומותאמת למטופל לצד הפרוטוקול הטיפולי.

בחיי השגרה היומיומיים, אנו משתמשים באינטליגנציה הרגשית שלנו על מנת לשפר את איכות חיינו. אני מאמינה כי האינטליגנציה הרגשית מפתחת את תפקודו של האדם בחיי היומיום בדרך של העמקת המודעות, ניהול רגשות נכון, פיתוח כישורים חברתיים, שליטה עצמית, בירור סדרי עדיפויות ובחירה מתאימה אשר מתפתחים בעזרת מיומנויות נרכשות בכל רבדי החיים.

במסגרת מכון "שבילים" אני מטפלת בילדים, נוער ומבוגרים בפסיכותרפיה קוגניטיבית התהנהגותית ועוסקת בהדרכת הורים. כמו כן, אני מעבירה הרצאות וסדנאות בארגונים ובפורומים שונים.

אני מזמינה אתכם לשוטט באתר, לקרוא מאמרים , לשאול שאלות, להגיב, להתעדכן ובעיקר לשוטט בשבילי החיים שלכם.

תהנו,
ד"ר טוני לביאד.

להיות בני חורין
חרדת חגים
שלום כיתה א
טיפול קוגנטיבי התנהגותי להפרעות חרדה
15-10-2012
"כאשר תסיר את הפחדים - תמצא את השבילים"
לצפייה בכל המאמרים, לחץ כאן.
לקבלת עדכונים הרשם לרשימת התפוצה:
הרשם